Aktualności

Nie masz konta?
Jeśli masz już konto
Baner - Centrum
Zapraszamy na podsumowanie konsultacji społecznych dotyczących „Koncepcji podziału funkcjonalno-przestrzennego części osiedla XV-lecia w rejonie ulic: Warszawskiej, 11 Listopada, Chrobrego i Potoku Północnego.
3 października 2018

W najbliższy poniedziałek tj.8 października o godzinie 17.00 w auli VIL LO im. K.K. Baczyńskiego przy ul. Warszawskiej 12 odbędzie się spotkanie podsumowujące konsultacje społeczne dotyczące „Koncepcji podziału funkcjonalno-przestrzennego części osiedla XV-lecia w rejonie ulic: Warszawskiej, 11 Listopada, Chrobrego i Potoku Północnego.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców zainteresowanych kwestią zagospodarowania terenów zielonych oraz rozstrzygnięciem kwestii miejsc parkingowych ww. obszaru do udziału w dyskusji.

Konsultacje trwały od 14 sierpnia do 27 sierpnia 2018 roku. W ramach których wpłynęło 95 wypełnionych ankiet, 2 uwagi w formie pisemnej, oraz uwagi zgłoszone przez instytucje związane z tym obszarem. Najczęściej wymienianymi propozycjami inwestycji które według mieszkańców powinny zostać zrealizowane to parkingi, place zabaw oraz nowe chodniki i uporządkowanie terenów zielonych.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w sprawozdaniu dostępnym na stronie.