Aktualności

Głosy oddało ponad 15 tysięcy radomian, z czego ponad 11 tysięcy osób zagłosowało przez internet.
więcej »
Zbliża się wielki finał głosowania na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. W sobotę i niedzielę na terenie całego miasta pojawi się 20 punktów, w których będzie można oddać głos.
więcej »
Głosowanie potrwa od 5 do 21 lipca. Władze miasta zachęcają mieszkańców do zapoznawania się z poszczególnymi projektami, a wnioskodawców do ich promocji.
więcej »
Głosowanie na wybrane projekty potrwa od 5 do 21 lipca. Zachęcamy do zapoznania się z treściami projektów, które trafiły na kartę do głosowania. Każda osoba będzie mogła zagłosować na dowolna liczbę projektów przyznając im jeden, dwa lub trzy punkty. Jeżeli głosujący nie zaznaczy żadnego pola, ...
więcej »
Na karcie do głosowania znajdziemy 153 projekty. Wyboru najciekawszych z nich radomianie dokonają w lipcu.
więcej »
W przyszłym tygodniu rozpocznie pracę Zespół Opiniujący, który dokona analizy projektów zgłoszonych przez mieszkańców do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego.
więcej »
Wnioski do Budżetu Obywatelskiego będzie można składać od poniedziałku w Biurze Rady Miejskiej, w Centrum Organizacji Pozarządowych, w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego oraz w Referacie Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego. Wnioski można również przesyłać za pośrednictwem strony ...
więcej »
pozostałe aktualności »
Nie masz konta?
Jeśli masz już konto
Głosowanie 2020