Aktualności

Już ponad sto projektów zostało zgłoszonych do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego, większość projektów została zgłoszona drogą internetową.
więcej »
Od 15 lutego aż do 1 marca 2021 roku będzie można zgłaszać projekty do Budżetu Obywatelskiego na przyszły rok. Na realizację projektów w 2022 r. przeznaczone jest 7 200 000 zł.
więcej »
10 lutego rozpoczną się konsultacje dotyczące przebudowy układu drogowego w okolicach odcinka ulicy Zbrowskiego.
więcej »
W dniach od 1 do 4 grudnia, do godziny 13.00, każdy mieszkaniec miasta może zgłosić chęć uczestnictwa w warsztatach ewaluacyjnych poprzez przesłanie na adres email: konsultacje@umradom.pl formularza zgłoszeniowego
więcej »
Głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza zostało przedłużone do 17 listopada do godziny 3.15 . Oddanie głosu jest możliwe w systemie informatycznym. Każdy mieszkaniec Mazowsza ma możliwość oddania głosu na dwa projekty – jeden z puli ogólnowojewódzkiej i jeden z puli ...
więcej »
W związku z ograniczeniami wynikającymi ze stanu zagrożenia epidemicznego informujemy, że zmienione zostały formy uczestnictwa w prowadzonych konsultacjach społecznych.
więcej »
Rozpoczęły się konsultacje Programu Współpracy Gminy Miasta Radomia z Organizacjami Pozarządowymi na 2021 rok. Potrwają do 9 listopada 2020 r.
więcej »
pozostałe aktualności »
Nie masz konta?
Jeśli masz już konto
Składanie wniosków 2022