Aktualności

W przyszłym tygodniu rozpoczną się konsultacje społeczne dotyczące projektu Uchwały Rady Miejskiej w Radomiu w sprawie wymagań, jakie powinien spełniać projekt Budżetu Obywatelskiego Miasta Radomia na 2021 rok. Uwagi i opinie będzie można zgłaszać od 20 listopada do 15 grudnia.
więcej »
Od piątku 18.10.2019 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące wprowadzenia dokumentu „Radom 2030 – Strategia dalszego rozwoju”. Opinie i propozycje mieszkańców będą zbierane do 15 grudnia.
więcej »
Roczny program współpracy to dokument programowy, określający zasady polityki realizowanej przez organ administracji publicznej wobec sektora pozarządowego.
więcej »
Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mieszkańców do konsultowania projektu uchwały w sprawie konsultacji społecznych prowadzonych w formie budżetu obywatelskiego. Konsultacje będą prowadzone w okresie od 19 września do 18 października 2019 r.
więcej »
Pełna lista zwycięskich projektów znajdzie się w projekcie przyszłorocznego budżetu miasta.
więcej »
Zapraszamy 17.08.2019 o godzinie 17.00 do muszli koncertowej w Parku im. T. Kościuszki!
więcej »
W ramach konsultacji odbędą się cztery otwarte spotkania z mieszkańcami. Pierwsze z nich odbędzie się w czwartek, 8 sierpnia, w godz. 16.00-18.00 u zbiegu ulic Warsztatowej i Jana Józefa Lipskiego.
więcej »
pozostałe aktualności »
Nie masz konta?
Jeśli masz już konto
Głosowanie 2020