Aktualności

Zakończyło się głosowanie na projekty zgłoszone do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Radomianie mogli wybierać spośród 207 propozycji. W tym roku głosy oddało 13,7 tysiąca osób, spośród których najwięcej głosowało przez internet.
więcej »
Najbliższe spotkanie konsultacyjne - 19.09.2020 r. godz. 11:00- 14:00 na ul. Kwiatkowskiego przy przejściu dla pieszych (1 -Park na wysokości ul. Granicznej).
więcej »
Gotowy jest ostateczny kształt karty do głosowania na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego 2021. Radomianie będą wybierać spośród 207 propozycji.
więcej »
Trwają prace Zespołu Opiniującego, który analizuje wszystkie projekty zgłoszone przez mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego 2021. Wyboru najciekawszych z nich radomianie dokonają już we wrześniu, a zwycięskie projekty zostaną umieszczone w projekcie przyszłorocznego budżetu Radomia. Na ich ...
więcej »
Już od 7 sierpnia radomianie będą mogli się wypowiedzieć o swoich oczekiwaniach dotyczących. Spotkanie konsultacyjne - 8 sierpnia w godz. 16:00-18:00 przy skrzyżowanie ul. Żeromskiego z ul. 25 Czerwca.
więcej »
Od 3 sierpnia trwają konsultacje społeczne dotyczące przygotowania projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Malenicka”.
więcej »
Zgodnie z decyzją Radnych ocena merytoryczna projektów została przedłużona do 17 sierpnia 2020 r.
więcej »
pozostałe aktualności »
Nie masz konta?
Jeśli masz już konto