Aktualności

Jak dostosować Budżet Obywatelski do nowych przepisów ustawy o samorządzie gminnym? Tego dotyczyła dyskusja podczas warsztatów ewaluacyjnych, które odbyły się w Urzędzie Miejskim.
więcej »
29 listopada o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomia na warsztaty ewaluacyjne, które odbędą się w Urzędzie Miejskim ul. Kilińskiego 30, I piętro, sala 114.
więcej »
15 listopada ruszają konsultacje społeczne w celu zebrania propozycji, uwag i wniosków do projektu dokumentu: „Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej autobusów zeroemisyjnych dla Gminy Miasta Radomia”.
więcej »
W najbliższy poniedziałek tj.8 października o godzinie 17.00 w auli VIL LO im. K.K. Baczyńskiego przy ul. Warszawskiej 12 odbędzie się spotkanie podsumowujące konsultacje społeczne dotyczące „Koncepcji podziału funkcjonalno-przestrzennego części osiedla XV-lecia w rejonie ulic: Warszawskiej, 11 ...
więcej »
Konsultacje trwały od 14 sierpnia do 27 sierpnia 2018 roku. W ramach konsultacji społecznych wpłynęło 95 wypełnionych ankiet, 2 uwagi w formie pisemnej, e-mail od Bractwa Rowerowego oraz pisma z Radomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Wspólnoty Mieszkaniowej.
więcej »
Wszystkich mieszkańców zainteresowanych rozmową oraz zgłoszeniem uwag i wniosków do planu zapraszamy w najbliższy piątek tj. 21 września o godz. 16:30 na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w sali konferencyjnej nr 114 Urzędu Miejskiego przy ul. Kilińskiego 30.
więcej »
pozostałe aktualności »
Nie masz konta?
Jeśli masz już konto
Baner - Centrum