Aktualności

Jak powinien wyglądać skwer pomiędzy ulicami Kelles-Krauza, Struga, Focha i Placem Jagiellońskim? To temat konsultacji społecznych, które potrwają do 27 grudnia.
więcej »
Warsztaty ewaluacyjne były kolejną częścią trwających konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie wymagań, jakie powinien spełniać projekt Budżetu Obywatelskiego Miasta Radomia na 2021 rok.
więcej »
Warsztaty ewaluacyjne poświęcone procedurom konsultacji społecznych Budżetu Obywatelskiego odbędą się w najbliższy wtorek (26 listopada, w godz. od 16:30 – 18:30) w Urzędzie Miejskim.
więcej »
W związku z trwającymi konsultacjami społecznymi w sprawie Budżetu Obywatelskiego 2021, w piątek, 22 listopada, w godz. od 10.00 do 12.00, w Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu ul. Struga 1 odbędzie się szkolenie „Budżet Obywatelski na rok 2021- partycypacja społeczna”. Szkolenie jest ...
więcej »
W przyszłym tygodniu rozpoczną się konsultacje społeczne dotyczące projektu Uchwały Rady Miejskiej w Radomiu w sprawie wymagań, jakie powinien spełniać projekt Budżetu Obywatelskiego Miasta Radomia na 2021 rok. Uwagi i opinie będzie można zgłaszać od 20 listopada do 15 grudnia.
więcej »
Od piątku 18.10.2019 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące wprowadzenia dokumentu „Radom 2030 – Strategia dalszego rozwoju”. Opinie i propozycje mieszkańców będą zbierane do 15 grudnia.
więcej »
Roczny program współpracy to dokument programowy, określający zasady polityki realizowanej przez organ administracji publicznej wobec sektora pozarządowego.
więcej »
pozostałe aktualności »
Nie masz konta?
Jeśli masz już konto
MPU studiumNieruchomości publiczne