Aktualności

Związek Miast Polskich zaprasza do wypełnienie ankiety dotyczącej usług publicznych i potrzeb mieszkańców gmin leżących na obszarze Partnerstwa "Radomski Obszar Funkcjonalny"
więcej »
Sześć projektów zostanie zrealizowanych w przyszłym roku w ramach Budżetu Obywatelskiego. Zostały one wybrane przez radomian w głosowaniu, które odbyło się w czerwcu. Na ich realizację zostanie przeznaczona kwota 7 mln 750 tys. złotych.
więcej »
Aby zapewnić możliwość udziału w spacerze jak największej liczbie uczestników, proponujemy dwa terminy: - 19 czerwca 2022 (niedziela) od godz. 15.00 (zbiórka przy ul. Piotrówka 19), - 20 czerwca 2022 (poniedziałek) od godz. 10.00 (zbiórka przy ul. Piotrówka 19). Spacer potrwa ok. 2,5-3 h i ...
więcej »
Zgodnie z sugestiami mieszkańców udostępniamy Państwu plik karty w w wersji edytowalnej - z możliwością sortowania pozycji.
więcej »
Z 267 projektów zgłoszonych przez radomian do X edycji Budżetu Obywatelskiego ponad 180 pozycji trafiło na kartę do głosowania.
więcej »
267 propozycji zgłosili radomianie do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Na realizację tych, które zostaną wybrane w głosowaniu zostanie przeznaczona kwota 7 mln 750 tys. zł.
więcej »
pozostałe aktualności »
Nie masz konta?
Jeśli masz już konto
BO 2023 Bądzmy w kontakcieNieruchomości publiczne