Aktualności

15 listopada ruszają konsultacje społeczne w celu zebrania propozycji, uwag i wniosków do projektu dokumentu: „Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej autobusów zeroemisyjnych dla Gminy Miasta Radomia”.
więcej »
W najbliższy poniedziałek tj.8 października o godzinie 17.00 w auli VIL LO im. K.K. Baczyńskiego przy ul. Warszawskiej 12 odbędzie się spotkanie podsumowujące konsultacje społeczne dotyczące „Koncepcji podziału funkcjonalno-przestrzennego części osiedla XV-lecia w rejonie ulic: Warszawskiej, 11 ...
więcej »
Konsultacje trwały od 14 sierpnia do 27 sierpnia 2018 roku. W ramach konsultacji społecznych wpłynęło 95 wypełnionych ankiet, 2 uwagi w formie pisemnej, e-mail od Bractwa Rowerowego oraz pisma z Radomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Wspólnoty Mieszkaniowej.
więcej »
Wszystkich mieszkańców zainteresowanych rozmową oraz zgłoszeniem uwag i wniosków do planu zapraszamy w najbliższy piątek tj. 21 września o godz. 16:30 na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w sali konferencyjnej nr 114 Urzędu Miejskiego przy ul. Kilińskiego 30.
więcej »
Od 4 do 24 września można złożyć swoje uwagi i wnioski w konsultacjach społecznych dotyczących „Planu adaptacji do zmian klimatu Miasta Radomia do roku 2030”.
więcej »
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami głosowania na projekty BO 2019!
więcej »
pozostałe aktualności »
Nie masz konta?
Jeśli masz już konto
Baner - Centrum