Aktualności

Konsultacje trwały od 14 sierpnia do 27 sierpnia 2018 roku. W ramach konsultacji społecznych wpłynęło 95 wypełnionych ankiet, 2 uwagi w formie pisemnej, e-mail od Bractwa Rowerowego oraz pisma z Radomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Wspólnoty Mieszkaniowej.
więcej »
Wszystkich mieszkańców zainteresowanych rozmową oraz zgłoszeniem uwag i wniosków do planu zapraszamy w najbliższy piątek tj. 21 września o godz. 16:30 na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w sali konferencyjnej nr 114 Urzędu Miejskiego przy ul. Kilińskiego 30.
więcej »
Od 4 do 24 września można złożyć swoje uwagi i wnioski w konsultacjach społecznych dotyczących „Planu adaptacji do zmian klimatu Miasta Radomia do roku 2030”.
więcej »
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami głosowania na projekty BO 2019!
więcej »
22 projekty zostaną zrealizowane w ramach przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. W muszli koncertowej, w parku im. T. Kościuszki zostały ogłoszone wyniki głosowania. Radomianie mogli wybierać spośród ponad dwustu propozycji zgłoszonych przez mieszkańców.
więcej »
W sobotę, 28 lipca poznamy wyniki głosowania na projekty zgłoszone do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Zostaną one ogłoszone podczas koncertu, który odbędzie się w muszli koncertowej w parku im. T. Kościuszki.
więcej »
Trwają konsultacje społeczne w sprawie programu „Karta Rodziny z Dzieckiem Niepełnosprawnym”. W przyszłym tygodniu odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne dla wszystkich zainteresowanych. Konsultacje mają na celu zebranie opinii i propozycji dotyczących ulg, jakie miałyby przysługiwać osobom ...
więcej »
pozostałe aktualności »
Nie masz konta?
Jeśli masz już konto
Baner - Centrum